Çalışan Kadınlara Yaz Ayları İçin Kombin Önerileri

Çalışan kadınların en büyük sorunlarından bir ofiste giyebilecekleri uygun kombinleri bulmaktır. Bundan dolayı da kadınlar için ofise gitmek için yapılan hazırlıklar adeta çileye dönüşmektedir. Özellikle de yaz aylarında ofise uygun hem rahat hem de şık kombinler yapmak daha da zor bir hal almaktadır. Biz de bu yazımızda yaz aylarında ofiste rahatlıkla tercih edebileceğiniz kombinlerden bahsedeceğiz.

2016-2017 sonbahar kış kombin önerileri

Ofiste genellikle rahat olmayan pantolonlar yerine yaz aylarında rahat ve biraz salaş bir görüntü sunan pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Bu pantolonları da ister bir klasik gömlek ile isterseniz de bir bluz ile kombinleyebilirsiniz. Böylelikle yazın sıcak havalarında klasik pantolonların bunaltıcı etkisinden kurtulabilir ve şık görünüme kavuşabilirsiniz. Tabi bu kıyafetinizi sade aksesuarlarla kombinlemenizde yarar var.

yaz-modasi-2016-is-kombinleri

Pantolonların yanı sıra etekleri de tercih edebilirsiniz. Tabi ki eteklerinizde yaz aylarına uygun olarak biraz kısalacaktır. İster hafif bol bir etek tercih edin isterseniz de etekli takım elbiseleri. Yapmanız gereken eteğinize uygun bir gömlek tercih etmek. Elbette klasik giyimden yanaysanız bir blazers ceketle birlikte bu etekleri kombinlemeniz şık bir görüntü sunacaktır.

fa399143646510dd76f07b093805acfd

Bildiğiniz gibi çalışan kadınlar ofiste genellikle siyah ve tonlarını oldukça fazla tercih etmekte. Fakat yaz aylarında bu kalıbın dışına çıkmakta bir mahsur yok. Hatta renkli kombinler yapmak son birkaç yıldır oldukça moda olduğundan dolayı renkli kombinler yapmaktan çekinmemenizi öneririz. Krem rengi, kahverengi, mavi gibi renkleri tercih ederek hem sıradanlıktan uzaklaşmış hem de yaz aylarına uygun kombinler oluşturabilirsiniz. Tabi ki tercih edeceğiniz çanta ve ayakkabılar da bu kombinlerinize uygun olmalı. Yoksa şık olacağım derken rüküş bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. İster bilek boyunda pantolonları isterseniz etekleri tercih edin. Yapmanız gereken uyumlu bir gömlek ya da bluz seçmek.

fashion blog for professional women new york city street style work wear
fashion blog for professional women new york city street style work wear

Birçok ünlü marka çalışan kadınlar için yaz aylarına özel koleksiyonlar oluşturmakta. Koton, İpekyol gibi birçok ünlü markanın yaz ayları için olan koleksiyonlarını incelerseniz birçok yeni modeli bulacağınızdan eminiz.