Midi Etek Kombin Önerileri

Etekler, kadınların en çok tercih ettiği ve modası hiçbir zaman geçmeyen parçaların başında gelmektedir. Hemen her sezon farklı modellerini gördüğümüz eteklerin bu sezon en çok midi modellerini göreceğiz. 2017 sonbahar kış trendleri arasında oldukça üst sıralarda olacak midi etekleri kombinlemek ise bir hayli zor bir durum. Bu nedenle de bu yazımızda midi etek kombinleri hakkında bazı önerileri bir araya getirdik. Bakalım midi eteklerle nasıl kombinler yapabiliriz?

2017 2018 Sonbahar Kış Kombinleri

Kısa Boylu Kadınlar İçin Midi Etek Önerileri

Öncelikle midi eteklerle kombin yaparken vücudunuzun şekli ve uzunluğunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Kısa boylu kadınların midi boy etek tercih ederken kesinlikle yüksek belli modellere yönelmeleri gerekiyor. Bunun yanı sıra eteğinizin üzerine giyeceğiniz bluzun, gömleğin veya kazağın mutlaka etek içerisinde kalmasını tavsiye ederiz. Bu kombini yaparken ayakkabı tercihlerinizi ince uzun topuklu, diğer adıyla stiletto denilen ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz.

kisa-boylu

Uzun Boylu Kadınlar İçin Midi Etek Önerileri

Uzun boylu kadınların ise midi boy etekleri kombinlemesi daha kolay olacaktır. Eteğinizin yüksek bel olup olmaması bir sorun teşkil etmiyor. Fakat trend yüksek belden yana olduğu için siz de yüksek beli tercih edebilirsiniz. Ayrıca eteğinizin üzerine giydiğiniz bluz, gömlek veya kazağı eteğinizin içine sokmanıza gerek yok. Bunun yanı sıra kombinlerinizi oluştururken seçimlerinizi bol parçalardan yana kullanabilirsiniz.

uzun-boylu

Midi Etek Kombinlerinde Ayakkabılar

Midi etek kombini yaparken ayakkabı tercihleriniz size kalmış bir durum. Fakat tercihlerinizi kombine uygun modellerden seçmenizi tavsiye ederiz. Midi eteklerle birlikte ister topuklu ayakkabıları isterseniz de babetleri tercih edebilirsiniz.

tumblr_inline_n3o5uogqj41qkb1uq

Spor Ayakkabılar

Farklı görünmek isteyenler için de bir önerimiz bulunuyor. Eğer farklı görünmek istiyorsanız midi etek kombinlerinizle birlikte spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Az önce de belirttiğimiz gibi ayakkabı seçimi size kalmış. İster spor ayakkabıları veya babetleri, isterseniz de topuklu ayakkabıları tercih etmekte özgürsünüz.

Gömlek ve Kazaklar

Midi etek kombinlerinizde gömlekleri, uzun kazakları tercihe edebilirsiniz. Gömlek tercihlerinizi şifon kumaşlı modellerden yana kullanmanız şık bir görüntü sunacaktır. Bu gömlekleri yüksek belli midi eteklerle birlikte tercih ederken, gömleğinizi içeri sokmanız daha güzel bir görüntü sağlayacaktır. Ayrıca uzun kazakları da midi eteklerinizle birlikte rahatlıkla kombinlemeniz mümkün.

kazaklar gomlek