Kızıl Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri 2020

Kızıl saçlı bayanlar bu kısa saç modellerinden birini seç ve stilini oluştur!

Saçlarınızı beğendiğiniz renk olan kızıla boyadınız ve gayet de güzel yakıştı bu aşamada yapmanız gereken bir aşama daha var. Kızıl saç renginize yakışan saç modeli bulmak. Bunun içinde kısa saç modeli düşünüyorsanız işte sizin için birçok önerimiz olacak. Kızıl saçlar için kısa saç modelleri 2018 esin kaynağınız olup size özel bir saç modeli sunacaktır. Kızıl saçlara, kısa saç modelleri parlaklık, canlılık, enerji katacaktır. Siz de bu yüz yapınıza dikkat ederek size en uygun saç modelini seçebilirsiniz. İşte ilham alacağınız güzel bir derleme hep beraber inceliyoruz.

 

Kızıl Saç Rengine Uygun Kısa Saç Modelleri

 

1.Asimetrik Bob Saç Modeli

 

Kızıl renge kısa saç modelleri

 

Asimetrik iki tarafında saç boy uzunluğu farklı olan anlamında kullanılmaktadır. Asimetrik bob saç modeli kızıl saç rengi ve tonları ile müthiş uyum sağlamaktadır. Şu soru aklınıza gelebilir her kızıl tonuna yakışır mı? Bu sorunun cevabı evet, her kızıl tonuna yakışır. Bu saç modeli ile en az 5 yaş genç görüneceksiniz deneyin görün. Ayrıca kızıl ile asimetrik bob kullanımı çok kullanışlı olacaktır. Bu saç stilini dalgalı veya düz de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Saçlarını bu forma koyduktan sonra herkesten çok güzel cümleler duyacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Kızıl bayanlara asimetrik saç modeli

 

2.Pixie Saç Modeli

 

Eskileri anımsatan modern görünümlü bir saç modeli seviyorsanız kullanmanız gereken  stil pixie saç modelidir. Şunu parantez açarak söyleyelim düz saçlar için uygundur çok dalgalı ve kıvırcık saçlara gitmez bu model. Kızıl saçınızda pixie saç tarzı çok ama çok şirin olacaktır. Ayrıca çok zarif ve narin bir görünüme kavuşacaksınız. Daha genç yaşlarda iseniz birazcık sıra dışı bir saç şekillendirmesi düşünüyorsanız da saçlarınızın yan kısmını kazıtıp ön kısımlarını uzun bırakarak bu çılgın saç modelini kırmızı tonlu renginizle kullanabilirsiniz.

 

Kızıl renk için saç modelleri

 

3.Mikro Kaküllü Saç Modeli

Daha yeni ve hoş bir saç modeli arıyorsanız asimetrik, mikro kaküllü saç modelini tercih edebilirsiniz. Bu saç stili 90’lı yıllarda çok revaçta idi . 2018 yılında da tekrar dönüyor. Ters üçgen şekilli kaküllü saç stili ile kızıl saçlarınıza anlam katabilirsiniz.

 

Kızıl saçlılar için mikro kaküllü saç modeli

 

En İyi Kahverengi Saç Renkleri 2017-2018

 

4.Bob Saç Kesimi

Daha net bir saç rengi olan ateş kızılı ile saçlarınızı boyattıysanız bob saç kesimi tercih edebilirsiniz. Şekillendirmesi de gayet kolay ve pratik olan bu saç modeli daha çok zamanı olmayan bayanlar için doğru seçim olacaktır. Günlük kullanım içinde kullanılabilecek bu saç modeli özellikle çalışan bayanlara tavsiyemizdir. Özel gün içinde kullanım şekli olarak ensede topuz ile kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : 2017 Sonbaharının Moda Saç Rengi Neler?

 

Kızıl renk için bob saç modeli

 

Videomuzu da İzleyebilirsiniz.