En İyi Kahverengi Saç Renkleri 2020-2021

En İyi Kahverengi Saç Renkleri Hangisidir?

 

Kahverengi saç renginin tatlı ve hoş bir görünüm sağlayacak pek çok tonları vardır çünkü hem tek düze bir renk kullanmak insanı sıkar. Her daim trend olacak kahverengi saç renkleri vardır bunlar: Kül kahverengi saç rengi,bal kahverengi,altın kahverengi ve mor kahverengidir. Bu koyu saç rengi için tüm cilt tonların uygun olacak bir kahverengi tonu mevcuttur. En iyi kahverengi saç renkleri 2020-2021 ile ilgili aşağıda ilginç veriler bulacaksınız. Okumaya devam edin. Şimdide en iyi kahverengi saç renkleri hangileri olduğunda ayrıntılı bir şekilde bakıyoruz.

 

En iyi kahverengi saç renkleri 2017-2018

1.Altın Kahverengi Saç Rengi

 

Açık tonlarda bir kahverengi kullanmak istiyorsanız aktın kahverengi saç rengi doğru bir tondur. Altın kahverenginin de kendi için açık ve koyu olmak üzere iki tonu vardır. Bu durumda dikkat etmeniz gereken ten renginizdir. Açık altın kahverengi saç rengi sıcak cilt tonlarında daha güzel durur. Burada sıcak cilt tonunda kastımız kumral ve buğday renkli cilttir.  Koyu altın kahverengi ise tüm cilt tonları ile uyum sağlar. Bu iki tonda saçlarınızı daha canlı gösterir. Ayrıca bakımda son derece kolaydır.

 

altın kahverengi saç rengi (2)

altın kahverengi saç rengi

 

2.Bal Kahverengi Saç Rengi

Bal kahverengi,kahverengi saç renkleri arasında en popüler olanıdır. Bal kahvesi saç rengi  saç renginizi yenilemek için mükemmel bir seçenek olabilir. Bu tonun etkisi güneş ışığı altında mükemmel bir şekilde görünür. Bu saç rengini yılın her mevsiminde kullanabilirsiniz. Bu kahverengi tonu hem sıcak hem de soğuk cilt tonlarıyla uyum sağlar.

 

bal kahverengi saç rengi (2)

bal kahverengi saç rengi

 

3.Mor Kahverengi Saç Rengi

Kırmızı kahverengi renklerde mor kahverengi ve  bordo renkleri en popüler renktir. Mor ve kahverengi tüm cilt tonlarına yakışabilmektedir. Zaten koyu tonlu bir saçınız varsa renk açmaya da gerek kalmayacak. Sürekli ve yarı kalıcı saç rengi kullanarak bordo kahverengi saç elde edebilirsiniz. Şeritleriniz çok karanlıksa muhtemelen bu  mor tonları eklemek için  hafif ağartıcı gerekecektir.

 

Mor kahverengi saç rengi (1)

Mor kahvrengi saç rengi (2)

Saç Kategorimizi İçin Tıklayınız.

4.Küllü Kahverengi Saç Rengi

İki çeşit küllü kahverengi vardır: Açık küllü kahve,koyu küllü kahvedir. Açık küllü kahve  beyazlatma yardımıyla oluşabilir. Orta ve koyu cilt tonları en yakıştığı ten renkleridir. Çok seveceğiniz bir renk olduğunu çok rahat söyleyebilirim.

 

Küllü kahverengi saç rengi (1)

Küllü kahverengi saç rengi (2)

 

2017 Sonbahar Saç Renkleri